![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/60071921_855352501490340_6601838348585664512_o.jpg)
OKUMA BAYRAMINDA HEPİMİZ YILDIZ OLDUK
9 Mayıs 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/60076194_858110241214566_169393226686398464_o-1.jpg)
GENÇ ELEŞTİRMENLER SEMPOZYUMU’NA KATILMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADIK
13 Mayıs 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/59812157_856323818059875_9197050316896337920_o-1024x480.jpg)
Okullar arası “Lise Gençler B Kategorisinde” mücadele eden 9 ve 10. sınıflardan oluşan Erkek Basketbol takımımız, 10.05.2019 tarihinde oynanan Fen Lisesi maçını da kazanarak, şampiyon oldu. Erdemir Anadolu Lisesi’ni 68-32, Kilimli Anadolu Lisesi’ni 67-35 ve en son Fen Lisesi’ni 60-37 gibi farklı skorlarla kazanarak başarılarını, şampiyonlukla taçlandırdılar. Dev adamlarımızın, TED ailesine yaşattıkları basketbol şöleni için de teşekkür ederiz.
TED’li olmanın ayrıcalığını gösteren sporcularımıza, başarılarının devamını dileriz.