Veli Görüşme Günleri

TED Özel Zonguldak Koleji İlkokulu
2019 – 2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI
4 KASIM 2019 TARİHİNDEN GEÇERLİ VELİ – ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ ÇİZELGESİ
Mehtap PARLAR Okul Müdürü Tüm Sınıflar Her gün randevu ile* 10.00 – 15.00
Gizemnur YÜKSEL Müdür Yardımcısı Tüm Sınıflar Her gün randevu ile* 10.00 – 15.00
Fatih MERTOĞLU Rehber Öğretmen 1ABC – 2AB – 3AB – 4ABC Her gün randevu ile* 09.30 – 12.00
13.00 – 15.30
Tuğba UNCU Sınıf Öğretmeni 1A Pazartesi 13.00 – 13.40
Perşembe 10.30 – 11.10
Sibel ENGİZ Sınıf Öğretmeni 1B Salı 13.00 – 13.40
Perşembe 10.30 – 11.10
Işıl FURAT Sınıf Öğretmeni 1C Pazartesi 10.30 – 11.10
Perşembe 14.40 – 15.20
Melahat MEMİŞ Sınıf Öğretmeni 2A Pazartesi 09.30 – 10.10
Cuma 14.40 – 15.20
Nur DÜLGER Sınıf Öğretmeni 2B Salı 10.30 – 11.10
Perşembe 13.00 – 13.40
Zeynep KÜÇÜKÖZ Sınıf Öğretmeni 3A Salı 09.30 – 10.10
Perşembe 13.50 – 14.30
Gamze KUZU Sınıf Öğretmeni 3B Pazartesi 13.00 – 13.40
Cuma 09.30 – 10.10
Semra ATALI Sınıf Öğretmeni 4A Pazartesi 14.40 – 15.20
Perşembe 09.30 – 10.10
Gökşin ONAT ERGİN Sınıf Öğretmeni 4B Pazartesi 09.30 – 10.10
Perşembe 14.40 – 15.20
Hacer KILIÇ Sınıf Öğretmeni 4C Pazartesi 10.30 – 11.10
Perşembe 13.00 – 13.40
Nilhan KÖKSAL Robotik Kodlama 1ABC – 2AB – 3AB – 4ABC Çarşamba 09.30 – 10.10
Perşembe 11.20 – 12.00
Tuğba YAMAK İngilizce 3B – 4A Pazartesi 13.50 – 14.30
Cuma 11.20 – 12.00
İdil Gökşen AYGÜN İngilizce 4C Çarşamba 10.30 – 11.10
Cuma 13.00 – 13.40
Şerife KESKİN İngilizce 1C – 2B Salı 10.30 – 11.10
Cuma 13.50 – 14.30
Ceren KOT DEMİRCİ İngilizce 3A – 4B – 3B* – 4C* Pazartesi 13.00 – 13.40
Takviyeli İngilizce* Perşembe 09.30 – 10.10
İdil AKGÜN İngilizce 1AB – 2A – 3A* – 4A* – 4B* Salı 11.20 – 12.00
Takviyeli İngilizce* Perşembe 13.50 – 14.30
Seda YİĞİT İngilizce 1A* – 2B* Pazartesi 13.50 – 14.30
Takviyeli İngilizce* Cuma 13.00 – 13.40
Gülşah KABARIK İngilizce 1B* – 1C* – 2A* Pazartesi 10.30 – 11.10
Takviyeli İngilizce* Cuma 10.30 – 11.10
Mehmet GEBEDEK Beden Eğitimi 1ABC – 3AB Pazartesi 11.20 – 12.00
Yüzme Cuma 14.40 – 15.20
Havva DÖNGEL Beden Eğitimi 2AB – 4AB Salı 13.50 – 14.30
Yüzme Cuma 10.30 – 11.10
Sevinç DOĞAN Beden Eğitimi 1ABC – 2AB – 3AB – 4ABC Pazartesi 10.30 – 11.10
Yüzme Cuma 09.30 – 10.10
Safiye Sinem ÖZTÜRK Müzik 1ABC – 2AB – 3AB – 4ABC Çarşamba 10.30 – 11.10
Cuma 09.40 – 10.10
Bensunur ASLAN Görsel Sanatlar 1ABC – 2AB – 3AB – 4ABC Pazartesi 13.00 – 13.40
Perşembe 09.30 – 10.10
Can ALBUZ Satranç 1ABC – 2AB – 3AB – 4ABC Perşembe 11.20 – 12.00
 NOT : Tüm velilerimizin öğretmen görüşmelerinde en az bir gün öncesinden okul sekreterliğinden randevu almaları; Veli-Öğretmen görüşme çizelgesine uyulması ve randevu alınmadan gelinmemesi ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

Görüşmeler Halkla İlişkiler Birimi’nde (Güvenlik Binası) yapılacaktır.

 RANDEVU İÇİN İRTİBAT TELEFONLARI :
 Santral  : 253 10 14 Mehtap PARLAR
 Sekreter  : Dahili 133  Okul Müdürü

Ansolon