Veli Görüşme Günleri

TED Özel Zonguldak Koleji Ortaokulu
2018 – 2019 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI
4 ŞUBAT 2019 TARİHİNDEN GEÇERLİ VELİ – ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ ÇİZELGESİ
Ali Fuat SOYDAŞ Okul Müdürü Tüm Sınıflar Her gün randevu ile* 10.00 – 15.00
İbrahim YILMAZ Müdür Yardımcısı Tüm Sınıflar Her gün randevu ile* 10.00 – 15.00
Aslıhan GÜÇLÜCAN KARAMAN Psikolojik Danışman ve Rehber Tüm Sınıflar Her gün randevu ile* 09.30 – 12.00
13.00 – 15.30
Ayşegül DEMİRCİ Türkçe 7AB – 8AB Salı 09.30 – 10.10
Perşembe 13.50 – 14.30
Gül Sevinç ŞİMŞEK Türkçe 5AB – 6ABC Salı 10.30 – 11.10
6/A Şube Rehber Öğretmeni Çarşamba 14.40 – 15.20
Beray ERGÜN SOYTAŞ Sosyal Bilgiler 5AB – 6ABC – 7AB – 8AB Salı 10.30 – 11.10
7/A Şube Rehber Öğretmeni Perşembe 14.40 – 15.20
Caner ÇINARLI Matematik 5AB – 8AB Salı 10.30 – 11.10
8/B Şube Rehber Öğretmeni Perşembe 13.50 – 14.30
Tuba AYAR Matematik 6ABC – 7AB Salı 10.30 – 11.10
7/B Şube Rehber Öğretmeni Çarşamba 13.50 – 14.30
Nilhan KÖKSAL Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 6ABC Pazartesi 13.50 – 14.30
Perşembe 09.30 – 10.10
Manolya YILMAZ ŞEKER Fen Bilimleri 5AB – 8AB Salı 09.30 – 10.10
5/A Şube Rehber Öğretmeni Perşembe 14.40 – 15.20
Lütfiye Merve ÖZKAL Fen Bilimleri 6ABC – 7AB Salı 11.20 – 12.00
6/C Şube Rehber Öğretmeni Çarşamba 13.50 – 14.30
Yeşim YAVAŞ İngilizce 5AB(*) – 7AB Salı 09.30 – 10.10
Perşembe 13.50 – 14.30
Nalan ERTUNAN İngilizce 5AB(*) – 8AB Salı 09.30 – 10.10
8/A Şube Rehber Öğretmeni Perşembe 13.50 – 14.30
Tuğba YAMAK İngilizce 6B – 7AB – 6ABC(*) Salı 09.30 – 10.10
6/B Şube Rehber Öğretmeni Perşembe 13.50 – 14.30
Sena AYTAÇ İngilizce 6ABC(*) Çarşamba 09.30 – 10.10
Cuma 10.30 – 11.10
İdil Gökşen AYGÜN İngilizce 5AB – 6B Pazartesi 10.30 – 11.10
5/B Şube Rehber Öğretmeni Cuma 10.30 – 11.10
Şerife KESKİN İngilizce 8B Pazartesi 09.30 – 10.10
Perşembe 14.40 – 15.20
Merve AYDIN İngilizce 5A – 6A Salı 09.30 – 10.10
Perşembe 09.30 – 10.10
Ceren KOT DEMİRCİ İngilizce 5B – 6C Salı 09.30 – 10.10
Cuma 13.50 – 14.30
Tamay DEMİR İngilizce 6A Salı 09.30 – 10.10
Çarşamba 13.50 – 14.30
Şenay CAN Almanca 5AB – 6ABC – 7AB – 8AB Perşembe 11.20 – 12.00
Cuma 13.50 – 14.30
Emel KARA Fransızca 5B – 6A – 7A – 8B Perşembe 11.20 – 12.00
Cuma 13.50 – 14.30
Elif ŞENEL ÖKSÜZ Fransızca 5A – 6BC – 7B – 8A Perşembe 11.20 – 12.00
Cuma 13.50 – 14.30
Murat SONSUZ Beden Eğitimi 8AB Salı 10.30 – 11.10
Cuma 10.30 – 11.10
Mehmet GEBEDEK Beden Eğitimi 5AB – 7A Pazartesi 13.50 – 14.30
Çarşamba 10.30 – 11.10
Havva DÖNGEL Beden Eğitimi 6ABC – 7B Pazartesi 10.30 – 11.10
Cuma 14.40 – 15.20
Can DURANOĞLU Müzik 6ABC – 7AB – 8AB Pazartesi 09.30 – 10.10
Perşembe 13.00 – 13.40
Yetiş ÇETİN Görsel Sanatlar 8AB Çarşamba 14.40 – 15.20
Teknoloji ve Tasarım Cuma 10.30 – 11.10
Didem YAVUZARSLAN Görsel Sanatlar 6ABC – 7AB Pazartesi 10.30 – 11.10
Teknoloji ve Tasarım Çarşamba 11.20 – 12.00
 NOT : Tüm velilerimizin öğretmen görüşmelerinde en az bir gün öncesinden randevu almaları; Veli-Öğretmen görüşme çizelgesine uyulması ve randevu alınmadan gelinmemesi ÖNEMLE RİCA OLUNUR.
 RANDEVU İÇİN İRTİBAT TELEFONLARI :
 Santral  : 253 10 14 Ali Fuat SOYDAŞ
 Sekreter  : Dahili 114  Okul Müdürü

Ansolon