Veli Görüşme Günleri

TED ÖZEL ZONGULDAK KOLEJİ LİSESİ

2019 – 2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI

VELİ – ÖĞRETMEN GÖRÜŞME GÜN VE SAATLERİ ÇİZELGESİ

30 Eylül 2019

Ali Fuat SOYDAŞ Okul Müdürü Tüm Sınıflar Her gün

randevu ile*

10.00 – 15.00
Aslıhan GÜÇLÜCAN KARAMAN Psikolojik Danışman ve Rehber Tüm Sınıflar Her gün

randevu ile*

13.30 – 17.00
Aydan ÖZKARA Türk Edebiyatı ve Edebiyatı

Seçmeli Türk Dili ve Edebiyatı

11/FEN-DİL-TM – 12/FEN -TM Pazartesi 09:30-10:10
12/TM Şube Rehber Öğretmeni Çarşamba 12:15-12:55
Deniz DEĞİRMENCİ Türk Edebiyatı ve Edebiyatı 9/AB – 10/AB Pazartesi 12:15-12:55
Çarşamba 11:20-12:00
Suat SOYTAŞ Coğrafya /Seçmeli Coğrafya 9/AB – 10/AB – 11/DİL-TM- 12/FEN-TM Pazartesi 10:25-11:05
10/A Şube Rehber Öğretmeni Çarşamba 10:25-11:05
Tuğrul ÖZDEMİR Tarih/İnkilap Tarihi

Seçmeli Çağdaş Türk Dünya Tarihi

9/AB-10/AB- 11/FEN-DİL-TM -12/FEN-TM Pazartesi 12:15-12:55
Çarşamba 11:20-12:00
Serhat TÜRKOĞLU Matematik 9/B – 10/AB – 11/FEN-TM – 12/FEN-TM Pazartesi 11:20-12:00
9/B Şube Rehber Öğretmeni Çarşamba 12:15-12:55
Burak KARAMAN Matematik/Seçmeli Matematik 10/AB – 12/FEN-TM Pazartesi 10:25-11:05
10/B Şube Rehber Öğretmeni Çarşamba 11:20-12:00
Ahmet Şahin BİRSEN Matematik/Geometri

Temel Matematik

9/A-11/FEN-TM-11/ DİL- 12/FEN-TM Pazartesi 10:25-11:05
9/A Şube Rehber Öğretmeni Çarşamba 11:20-12:00
Berrin BİRSEN Kimya/Seçmeli Kimya 9/AB – 10AB – 11/FEN- 12/FEN Pazartesi 10:25-11:05
11/A Şube Rehber Öğretmeni Çarşamba 12:15-12:55
Ahu ÇAKIR Biyoloji/Seçmeli Biyoloji 9/AB – 10/AB – 11/FEN – 12/FEN Pazartesi 10:25-11:05
12-FEN Şube Rehber Öğretmeni Çarşamba 10:25-11:05
Fatih KESGİN Fizik/Seçmeli Fizik 9/AB – 10/AB – 11/FEN – 12/FEN Pazartesi 11:20-12:00
11/B Şube Rehber Öğretmeni Çarşamba 10:25-11:05
Rahşan PAPİLA İngilizce 9/A-B İngilizce-(B Kuru) 10/A-B İngilizce-(A Kuru) 11/A-B İngilizce-(A Kuru)

12/A İngilizce-(B Kuru)

Pazartesi

 

Çarşamba

11:20-12:00

 

11:20-12:00

Aytül ÇOLAK İngilizce 9/A-B İngilizce-(A Kuru) 10/A-B İngilizce-(B Kuru) 11/A-B İngilizce-(B Kuru) 12/A İngilizce-(A Kuru) Pazartesi

 

Çarşamba

11:20-12:00

 

11:20-12:00

Elif ŞENEL ÖKSÜZ Fransızca 9/AB – 10/AB – 11/AB Pazartesi 14:40-15:20
Çarşamba 10:25-11:05
Emel KARA Fransızca 9/AB – 10/AB Pazartesi

Cuma

10:25-11:05
13:45-14:25
Şenay CAN MEROĞLU Almanca 9/AB -10/AB – 11/AB Pazartesi 09.30-10.10
Perşembe 13.45 – 14.25
Murat SONSUZ Beden Eğitimi 9/A – 10/AB – 11/AB Pazartesi 09:30-10:10
Perşembe 13:45-14:25
Can DURANOĞLU Müzik 9/AB – 10/AB – 11/AB Pazartesi 13:45-14:25
Çarşamba 10:25-11:05
Yetiş ÇETİN Görsel Sanatlar 9/AB – 10/B Salı 09:30-10:10

NOT : Tüm velilerimizin öğretmen görüşmelerinde en az bir gün öncesinden randevu almaları; Veli-Öğretmen görüşme çizelgesine uyulması ve randevu alınmadan gelinmemesi ÖNEMLE RİCA OLUNUR.

RANDEVU İÇİN İRTİBAT TELEFONLARI :

 

Santral                                     : 253 10 14                                                                                     Ali Fuat SOYDAŞ

Sekreter                                  : Dahili 114                                                                                         Okul Müdürü

 

 


Ansolon