![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/4-9.jpeg)
SEÇMELER DE ONLARDAN, SUNUMLAR DA ONLARDAN…
28 Mart 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/WhatsApp-Image-2019-03-29-at-11.24.42.jpeg)
MADEN MÜZESİ’Nİ ve GÖKGÖL MAĞARASI’NI GEZDİK…
30 Mart 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/IMG_2937-1200x480.jpg)
Tüm dünyada Z kuşağının başını çektiği küresel bir harekete dönüşen ‘ İKLİM İÇİN OKUL’ adı altında gerçekleştirilen etkinlik, okul müdürlerinin , öğretmenlerimizin ,ve tüm öğrencilerimizin katılımı ile okul bahçemizde saat 10.30’ da yapılmıştır.
Öğrencilerimiz hazırladıkları dövizlerle ve şarkılarla iklim değişikliğinin geldiği noktaya dikkat çekerek , seslerini duyurmaya çalıştılar ve bu gidişe dur demek için büyüklerine çağrıda bulundular.
Küçük adımların dev adımlara;fısıltıların haykırışlara dönüşmesini, temenni eden öğrencilerimiz renkli ve etkili bir öyküye imza attılar.
Küçük ellerin , büyük alkışlarla desteklediği etkinliğimize duyarlı olarak destek verenlere teşekkür ederiz.