![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/IMG-8428.jpg)
OKUL AİLE BİRLİĞİ SEÇİMLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ…
30 Kasım 2023![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/68c98953-639e-4096-96ff-0b7a900ef8de.jpg)
İYİ Kİ VARSIN CUMHURİYET!
1 Aralık 2023![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2023/11/1eb8327b-f575-4dfa-806d-9fb227f973e2-1024x480.jpg)
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’mızın ulusumuza kutlu olmasını dilerken nice daha 100 yılları coşkuyla kutlamayı temenni eder;özgürlük ve bağımsızlık yolunda sonsuza dek ulusumuza önderliği sürecek olan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ ü ve Cumhuriyet’e giden yolda canlarını veren tüm şehitlerimizi en derin ve sarsılmaz bağlılıkla anıyoruz.
Kolejliler; bando eşliğinde kortej yürüyüşünün ardından okul sahasında koro, şiir, vals, dans, söyleyiş ve Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi içerikleriyle coşkulu bir program gerçekleştirdi. Katılım sağlayan,alkışlarıyla bizlere eşlik eden velilerimiz; emeği geçen öğrenci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz.
Yaşasın Cumhuriyet, yaşasın Türk Gençliği!