TED ÖZEL ZONGULDAK KOLEJİ LİSESİ TOPRAK DEDE ANISINA FİDAN DİKTİ
23 Ocak 2020![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2020/01/duyurusablon-01.jpg)
DUYURU
28 Ocak 2020TED Özel Zonguldak Koleji Lisesi YKS kamp programı,14 Ocak Salı günü başladı.11 ve 12. sınıf öğrencilerimize yönelik 36 saatlik ders, ardından soru çözüm etütleri ve 2 TYT sınavını kapsayan YKS kamp programımızı bugün başarıyla sonlandırdık. Öğrencilerimizi ödevlendirerek uğurladık. Çalışmalarından dolayı öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.