![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/54437335_826536804371910_8105201417582542848_o.jpg)
Lise Gençler Satranç Yarışmasında Derece Aldık
21 Mart 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/54728191_827369624288628_2949331862952083456_o-1.jpg)
TED’ li Minikler Bahara Merhaba Dedi.
22 Mart 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/03/55467806_826527911039466_5304661055853559808_o-900x480.jpg)
Öğrencilerimiz misafirlerimizi ellerini öperek karşıladı. Misafirlerimize kendi yaptıkları kurabiyeleri ikram edip, şarkılar söylediler ve TED’ li olmanın gururuyla okullarını gezdirdiler. Etkinliğimize katılma imkanı bularak bizi onurlandırdıkları için değerli büyüklerimize teşekkür ederiz.