![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/60382250_858865837805673_4330456447558090752_o.jpg)
TED’li Olmanın Mutluluğunu “Yıl Sonu Performans” Gösterisinde Yaşadık
14 Mayıs 2019TED ÖZEL ZONGULDAK KOLEJİ LİSESİ “ÖĞRETİMDE FARKLI YAKLAŞIMIYLA” FARKINDALIĞINI YİNE ORTAYA KOYDU… 15.MAYIS 2019’DA 11. SINIF VELİLERİMİZE YAPTIĞIMIZ TOPLANTI İLE 2019- 2020 YKS EĞİTİM –ÖĞRETİM PROGRAMIMIZI TANITTIK.
17 Mayıs 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/05/IMG_5031-1200x480.jpg)
TED Çiftlik’te, 14 Mayıs 2019 Salı günü Anaokulu miniklerimiz domates ve biber fidesi diktiler.
Günleri dolu dolu geçen öğrencilerimiz bugünü TED Çiftliği’ne ayırdılar. Heyecan içinde yaşadıkları bu deneyimle; fide dikimini, sebze ve meyvelerin nasıl yetiştiğini bizzat öğrendiler. Organik beslenmenin çok önemli olduğunu, küçük yaştan itibaren hissetmeye başladılar.
Onlarla beraber büyüyecek olan domates ve biberlerin, kahvaltı sofralarını lezzetlendirmesi dileğiyle…