![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/51797937_806330603059197_7267326398476320768_o-e1550126995605.jpg)
TED Özel Zonguldak Koleji Okulları, Kardeş Okul Muharremşah İlkokulu’nda…
14 Şubat 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/52390047_806679659690958_1366712615685849088_o-1.jpg)
Basketbol Takımımız Bölge Birinciliği Müsabakalarına Katılmaya Hak Kazandı
15 Şubat 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/02/51915463_806602766365314_1394767311998550016_o-e1550222295320-1018x480.jpg)
Bugün TED Özel Koleji İlkokulu 2. sınıf öğrencileri Hayat Bilgisi dersinde işledikleri “Taşıtlar” konusunu yerinde yaşayarak öğrendiler. Terminal ziyareti ile başlayan gezide; otobüslerin nereden hareket ettiği, bilet gişeleri, bekleme salonları, peron gibi birçok bilginin yanı sıra, sıraya girme, toplum içinde hareket etme, trafik kuralları, yaya- yolcu kuralları gibi birçok konuyu da değindiler.
TCDD Zonguldak Garı ziyareti ile devam eden gezide ilk kez trene binmenin heyecanını ve bilet gişesini, makinist dairesini ziyaret etmenin keyfini yaşadılar.