![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2020/06/WhatsApp-Image-2020-06-15-at-22.09.07.jpeg)
GÜVENLİ YAŞAM EĞİTİM İLE BAŞLAR (SAFE LIFE STARTS WITH EDUCATION)
16 Haziran 2020![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2020/06/Adsız.png)
“BAHAR ÜNAL YARIŞMALARI”NDAN ÖDÜL
23 Haziran 2020![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2020/06/sa.jpg)
“Safe Life Starts With Education” eTwinning projesi ile ilgili olarak proje ortakları tarafından final videosu ve e-book hazırlandı. Ayrıca sanal sergi yapılarak proje bitirildi. Kalite Etiketi başvuru sürecine giren projemizle güzel bir sonuç elde etmeyi hedefliyoruz.
Proje ortakları tarafından hazırlanan e book, sanal sergi ve final videomuzu gönderdiğimiz linklerden izleyebilirsiniz.