![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/49836973_784486901910234_2682273038459731968_o.jpg)
Meyve ve Sebze Sularımızı Hazırladık…
10 Ocak 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/50411530_786446335047624_360386900466335744_o.jpg)
İngilizce ve Türkçe Portfolyo Sunumu
13 Ocak 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/01/50250776_786440215048236_2053265169470980096_o-900x480.jpg)
Bir dönemin yorgunluğunu, doyasıya eğlenerek, Ilgaz'da çıkardık...
Sabah 7:00 de okulumuzun önünden hareket edip Karabük’te kahvaltımızı yaptık.11:30 da Ilgaz Milli Park’ına varıp muhteşem manzara ile karşılaştık.Teleferik ile yürüyüş alanımıza çıkıp, doyasıya yürüyüp, eğlendik..Artık acıktık ve olmazsa olmaz karda mangal keyfimizi gerçekleştirdik.17:00 de dönüşe geçtik.
Bir sonraki etkinlikte görüşmek dileğiyle.
Bir sonraki etkinlikte görüşmek dileğiyle.