![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/71085669_951457038546552_9032469424971448320_n.jpg)
Bugün Türk Dil Bayramı’nın 87. yılı!
26 Eylül 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/WhatsApp-Image-2019-09-27-at-13.25.14-1.jpeg)
İLK ÜNİTE GEZİMİZİ YAPTIK…
27 Eylül 2019![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2019/09/71529615_952270341798555_2308449358577664000_n-720x480.jpg)
Çevre bilinci geliştirmek, çevre yönetimi ve sürdürebilir kalkınma eğitimi vermek için uygulanan Eko-okullar programına katılan okulumuzun; anaokulu,ilkokul ve ortaokul koordinatör öğretmenleri tarafından program kapsamında velilere yönelik bilgilendirme sunumları gerçekleştirildi. Eko-okullar programının içeriği, amaçları ve uygulanacak eylem planı anlatılırken, çalışmalarda veli katılımının önemine dikkat çekildi.