![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/IMG_3414.jpg)
ATAMIZI GURURLA ANDIK…
11 Kasım 2021![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/IMG_3432.jpg)
NE KADAR ŞEKERSİNİZ?
12 Kasım 2021![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2021/12/IMG_3427-1200x480.jpg)
Tarih seni bağımsızlığın baş mimarı olarak yazmakta bütün uluslar senin manevi şahsiyetin önünde saygıyla eğilmektedir. Her 10 Kasım’da olduğu gibi bu 10 Kasım’da da Atatürk e olan bağlılığımızı ve sevgimizi ortak düşünce ve duygularla bir kez daha dile getiriyor, büyük önderimizi özlemle anıyoruz. TED li minikler ,Atamızı aramızdan ayrılışının 83. yılında saygıyla andılar.