![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/image.jpeg)
TED Okulları Yabancı Diller Kitap Komisyon Toplantısı
3 Mart 2020![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/88423304_1091926901166231_5520728924801204224_n.jpg)
DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADIK
9 Mart 2020![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2020/03/89048001_1090505947974993_5089804002611167232_n-720x480.jpg)
Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Konferans Salonu’nda Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Oktay AYDIN tarafından “Başarıya Giden Yolda Ailenin Rolü“ adlı veli semineri yapıldı. Seminerde; beyin ve eğitim ilişkisi, beyin tepkimeleri, bir ergenin anne-babası olmak, zorlayıcı veli- öğrenci iletişimleri gibi birçok konuda bilgi verildi.
Katılan veli ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.