![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/68c98953-639e-4096-96ff-0b7a900ef8de.jpg)
İYİ Kİ VARSIN CUMHURİYET!
1 Aralık 2023![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/10112-4.jpg)
ATATÜRK’Ü ANMA PROGRAMI
3 Aralık 2023![](https://www.tedzonguldak.k12.tr/wp-content/uploads/2023/12/1011-2-768x480.jpg)
TED Zonguldak Koleji Özel Okulları olarak Ulu Önder, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışının 85. yıldönümünde Atamızı derin bir saygıyla, sevgiyle ve özlemle andık. “10 Kasım Atatürk’ü Anma ” etkinlikleri kapsamında, 10 Kasım sabahı, Kurucu Temsilcimiz Burçin Bahadır ve öğrencilerimiz eşliğinde Atatürk Anıtı’na çelenk konuldu. Saat 09.05’te Bayrağımız yarıya indirilirken, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.